گزینه هوم اسکرین در ایفون

گزینه هوم اسکرین در ایفون
زمان تقریبی مطالعه: 4 دقیقه

مدتی است که اپل سعی دارد کاربران را از دکمه صفحه اصلی دور کند. در حقیقت ، جدیدترین مدل های آیفون اصلاً دکمه صفحه اصلی ندارند. اما این بدان معنا نیست که شما نمی توانید یک دکمه خانه مجازی بر روی صفحه قرار دهید. چه آیفون شما فاقد دکمه هوم باشد و چه آیفون قدیمی دارید و دکمه هوم به طور قابل اعتماد کار نمی کند ، فقط با چند ضربه می توانید یکی را روی صفحه قرار دهید. در ادامه این مطلب نحوه ایجاد دکمه هوم و گزینه هوم اسکرین در ایفون را به شما آموزش می دهیم پس با شهر اپل همراه شوید.

چگونه دکمه هوم روی آیفون داشته باشیم؟

با استفاده از ویژگی دسترسی به نام Assistive Touch می توانید دکمه خانه را در ایفون اضافه کنید.

  1. تنظیمات را در iPhone خود باز کنید.
  2. روی « Accessibility» در آیفون با iOS 13 ضربه بزنید. در آیفون با iOS 12 یا نسخه قبلی ، روی «عمومی» و سپس روی « Accessibility» ضربه بزنید.
  3. روی ” Touch” ضربه بزنید.
  4. روی “Assistive Touch” ضربه بزنید.
  5. با کشیدن دکمه به سمت راست ، Assistive Touch را روشن کنید. دکمه Assistive Touch باید روی صفحه نمایش داده شود.

برای استفاده از Assistive Touch ، روی دکمه ای که روی صفحه قرار دارد ضربه بزنید. باید با چندین دکمه از جمله صفحه اصلی در منوی همپوشانی دکمه ها ظاهر شود. ضربه زدن به خانه با فشار دادن دکمه صفحه اصلی روی آیفون همان اثر را دارد. همچنین می توانید دکمه Assistive Touch را در هر قسمت از صفحه با جابجایی آن در جایی که دوست دارید نمایش داده شود ، تغییر مکان دهید.

نحوه دستیابی به Assistive Touch

می توانید با افزودن، حذف یا تغییر دکمه ها ، منوی Assistive Touch را نیز شخصی سازی کنید. اگر همه دکمه ها را حذف کنید ، به جز یک دکمه ، دکمه Assistive Touch با یک ضربه می تواند به عنوان دکمه خانه عمل کند.

  1. تنظیمات Assistive Touch را باز کنید و روی “سفارشی کردن منوی سطح بالا” ضربه بزنید.
  2. در صفحه منوی سفارشی سازی سطح بالا ، می توانید روی هر دکمه ای ضربه بزنید و آن را تغییر دهید تا عملکرد دیگری انجام شود.
  3. اگر فقط می خواهید دکمه home را ببینید و می خواهید از شر بقیه گزینه ها خلاص شوید ، روی علامت منفی ضربه بزنید تا فقط یک نماد نشان داده شود. سپس روی آن دکمه باقیمانده ضربه بزنید و “صفحه اصلی” را انتخاب کنید.

گزینه هوم اسکرین در ایفون را شخصی سازی کنید

تصویر پس زمینه صفحه اصلی خود را با یک عکس مورد علاقه خود سفارشی کنید ، ابزارک ها را اضافه کنید تا اطلاعات مهم را در مرکز دید خود نگه دارید ، برنامه های مورد علاقه خود را در صفحات صفحه اصلی مرتب کنید و از برنامه کتابخانه برای پیدا کردن همه برنامه های خود در یک نمای آسان استفاده کنید.

عکس مورد علاقه خود را به عنوان تصویر پس زمینه تنظیم کنید

به تنظیمات> تصویر پس زمینه بروید ، سپس روی انتخاب یک تصویر پس زمینه جدید ضربه بزنید. تصویری را از کتابخانه عکس خود انتخاب کنید ، سپس آن را روی صفحه منتقل کنید یا برای بزرگنمایی یا کوچک کردن آن را ببرید. وقتی تصویر درست به نظر رسید ، روی تنظیم ضربه بزنید ، سپس روی تنظیم صفحه اصلی ضربه بزنید.

ابزارک اضافه کنید

ابزارک ها را به صفحه اصلی خود اضافه کنید تا به سرعت اطلاعات برنامه هایی را که برای شما مهم هستند ، ببینید. پس زمینه صفحه اصلی را لمس کنید و نگه دارید تا اینکه برنامه ها شروع به حرکت کنند ، سپس برای افزودن ابزارک ها روی دکمه Add Widget ضربه بزنید. مطمئن نیستید چه چیزی اضافه کنید؟ Smart Stack را امتحان کنید – مجموعه ای از ابزارک ها که بر اساس عواملی مانند موقعیت مکانی ، فعالیت یا زمان شما ، ابزارک مناسب را در صفحه اصلی نشان می دهد.

چگونه گزینه هوم اسکرین در ایفون را شخصی سازی کنیم؟

برای استفاده از گزیه هوم اسکرین در ایفون یا طرح صفحه اصلی خود را با برنامه ها و ابزارک های مورد علاقه خود سفارشی کنید. یا چند صفحه – مانند صفحه ای با برنامه های News and Weather با همه برنامه های کاری خود طراحی کنید. پس زمینه صفحه اصلی را لمس کرده و نگه دارید تا برنامه ها شروع به جابجایی کنند ، سپس برنامه ها و ابزارک ها را برای تنظیم مجدد آنها بکشید. همچنین می توانید ابزارک ها را روی یکدیگر بکشید تا پشته ای ایجاد کنید که بتوانید از طریق آن پیمایش کنید.

برنامه ها را در App Library باز کنید

برای دیدن همه برنامه ها که براساس دسته بندی ها در کتابخانه سازماندهی شده ، صفحه را به سمت چپ بکشید. برنامه هایی که اخیراً اضافه شده اند و برنامه هایی که بیشترین استفاده را می کنید برای دسترسی آسان در بالای صفحه قرار دارند. می توانید صفحات صفحه اصلی را سریعتر پنهان کنید تا به کتابخانه برنامه دسترسی پیدا کنید – پس زمینه صفحه اصلی را لمس کنید و نگه دارید تا اینکه برنامه ها شروع به جابجایی کنند ، روی نقطه های پایین صفحه ضربه بزنید ، سپس روی صفحه های صفحه اصلی که می خواهید پنهان کنید ضربه بزنید.

مقالات مرتبط
2 نظر
rezvansoft

چقدر امکاناتش زیاده!! چجوری ما تو اندروید هم میتونیم اینجوری شخصی سازی کنیم؟؟ یه مقاله راجع به اونم بدین ????

مدیر فنی

سلام دوست عزیز
ما به صورت تخصصی روی آیفون کار می کنیم شما می تونید به سایت هایی که به صورت تخصصی برای ادروید هستند مراجعه کنید و این مورد رو صد درصد پیدا می کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.