مشکل حذف نشدن برنامه آیفون

مشکل حذف نشدن برنامه آیفون
زمان تقریبی مطالعه: 3 دقیقه

برای کار با آیفون، شما باید به یک سری موارد خاص توجه داشته باشید تا با هیچ مشکلی مواجه نشوید. حذف نشدن برنامه آیفون یکی از مشکلاتی است که کاربران با گوشی های آیفون پیدا می کنند. این مشکل باعث می شود تا کاربران کلافه شوند و به دنبال بهترین راه برای حل آن باشد. گاهی اوقات بنا به دلایل مختلف شما نیازی به نگه داری یک برنامه بر روی گوشی آیفون خود ندارید. در این شرایط شما باید به دنبال استفاده از روش های مربوط به حذف برنامه آیفون باشید. ولی، هنگامی که شما با مشکلاتی همچون حذف نشدن برنامه مواجه می شوید، دقیقا باید از چه راهی استفاده کنید؟ امروز ما قصد داریم تا در همین مورد با شما صحبت کنیم. پس با ما و تیم فنی ما تا انتها همراه باشید.

پیشنهاد خرید محصول : کابل شارژ USB-A به لایتنینگ هوشمند Auto Power Off مک دودو مدل CA-5263

بررسی تنظیمات Screen Time

مراحل حذف برنامه گوشی آیفون به چه صورت است؟ اگر شما انگشت خود را بر روی یک برنامه درون گوشی آیفون نگه داشتید و علامت ضرب در کنار آن نمایش داده نشد،  باید تنظیمات مربوط به اسکرین تایم را بررسی کنید. البته، شما می توانید دیگر روش های موجود در این لیست را نیز برای حل این مشکل بررسی کنید.

برای استفاده از این روش و حذف برنامه آیفون، در ابتدا باید وارد قسمت Settings شوید. در مرحله بعد شما باید گزینه Screen time را پیدا کنید و به آن وارد شوید. این مرحله می تواند اهمیت زیادی داشته باشد. حال گزینه Content and Privacy restrictions را باز کنید. این گزینه به شما اجازه می دهد تا تنظیمات مربوط به حذف برنامه را اجرا نمایید.

هنگامی که وارد این قسمت برای حذف برنامه آیفون شدید، شما باید گزینه Itunes and app store purchases را باز کنید. این گزینه برای بررسی برنامه های اضافه شده از طریق اپ استور می باشد. با استفاده از این گزینه شما می توانید گزینه Deleting Apps را انتخاب کنید و بر روی آن کلیک کنید. این گزینه به شما اجازه می دهد تا بتوانید گوشی خود را آنلاک نماید. حال تنظیمات را ذخیره کنید و به منوی اصلی باز گردید. با این روش ها باید مشکلات حل شده باشند.

مشکل حذف نشدن برنامه آیفون

خاموش کردن اسکرین تایم برای حل مشکل برنامه آیفون

اگر شما با مراحل قبلی مشکلتان را نتوانستید حل کنید، باید به دنبال خاموش کردن اسکرین تایم باشید. هنوز کسی دلیل کلی کاربردی بودن این روش را نمی داند ولی، خاموش کردن اسکرین تایم به شما اجازه می دهد تا فعالیت های مربوط به حذف برنامه را به اتمام برسانید. پس اگر شما هم با مشکلات مربوط به حذف نشدن برنامه آیفون دست و پنجه نرم می کنید، بهتر است که مراحل زیر را نیز اعمال کنید.

دوباره وارد تنظیمات گوشی آیفون شوید و قسمت اسکرین تایم را باز کنید. در این قسمت گزینه ای مربوط به خاموش کردن اسکرین تایم وجود دارد. بر روی آن ضربه بزنید تا اسکرین تایم گوشی خاموش شود. به همین راحتی می توانید اسکرین تایم گوشی را خاموش نمایید. البته، شما باید به این مسئله هم توجه داشت باشید که خاموش کردن اسکرین تایم هم می تواند یک سری شرایط خاص را درون گوشی ایجاد کند. پس، اگر شما مطمئن نیستید که قصد انجام این کار را دارید، بهتر است که به دنبال دیگر روش های موجود برای حل مشکل حذف نشدن برنامه آیفون باشید. در ضمن، شما باید به این مسئله هم توجه داشته باشید که این مشکل گاهی اوقات به علت مشکلات سخت افزاری ایجاد می شود.

مشکل حذف نشدن برنامه آیفون

تعمیر فیزیکی برای حل مشکل حذف نشدن برنامه آیفون

گاهی اوقات گوشی آیفون با یک سری مشکلات سخت افزاری مواجه می شود. این مشکلات به گوشی اجازه نمی دهند تا یک برنامه خاص را حذف کنند. در این شرایط، شما باید به دنبال استفاده از روش های تعمیر فیزیکی باشید. مطمئنا این فعالیت، فعالیتی نیست که شما بتوانید خودتان آن را انجام دهید. چرا که این فعالیت به دانش فنی و تخصصی زیادی نیاز دارد. پس، اگر هیچکدام از مراحل گفته شده در قسمت های قبل برای شما کار ساز نبود، بهتر است که به دنبال استفاده از تعمیرات فیزیکی باشید. شما می توانید از بهترین و قوی ترین تیم های تعمیراتی ایران استفاده نمایید تا با خیال راحت گوشی خود را به صورت فیزیکی تعمیر نمایید. البته که تعمیر فیزیکی می تواند هزینه زیادی را برای شما به همراه داشته باشد و برخلاف روش های گفته شده، رایگان نیست.

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.