علت قطع شدن ارتباط اپل واچ با گوشی

علت قطع شدن ارتباط اپل واچ با گوشی
زمان تقریبی مطالعه: 3 دقیقه

خوب است بدانید اپل واچ یکی از مهم ترین ابزارهایی است که این روزها کاربرد زیادی دارد و نظر کاربران را به خود جلب کرده است. در این نوشتار قصد داریم به علت قطع شدن ارتباط اپل واچ با گوشی بپردازیم.

پیشنهاد خرید محصول : بند فلزی مگنتی مناسب برای اپل واچ 42/44/45 میلی متری

بررسی حالت کانکشن اپل واچ

قبل از اینکه به علت قطع شدن ارتباط اپل واچ با گوشی موضوع بپردازیم باید حالت کانکشن اپل واچ را مورد بررسی قرار دهیم. دلیل Pair شدن اپل واچ می تواند به ارتباط میان گوشی اپل و اپل واچ مربوط باشد. شما باید اتصال ساعت خود را حتما بررسی نمایید. مراحلی که شما باید انجام دهید عبارتند از :

  • شما در مرحله اول ممکن است یک نماد سبز رنگ را مشاهده کنید. نماد سبز رنگ به معنای این است که اپل واچ شما به گوشی آیفون وصل شده است.
  • در مرحله دوم نماد وای فای آبی مشاهده می شود. وای فای آبی به این معناست که اپل واچ شما به یک شبکه وای فای متصل شده است. در واقع علامت وای فای نخستین دکمه کنترل پنل می باشد که باید حتما رنگ آن آبی باشد. به منظور خاموش نمودن وای فای در اپل واچ باید روی همین دکمه کلیک نمایید. زمانی که شما روی این دکمه کلیک می کنید اپل واچ شما می تواند با گوشی اپل Pair شود.

علت قطع شدن ارتباط اپل واچ با گوشی

  • در مرحله سوم ممکن است شما یک علامت به رنگ قرمز را مشاهده کنید. علامت قرمز رنگ به معنای قطع شدن اپل واچ از گوشی اپل می باشد. در این مواقع شما باید دستگاه اپل واچ را دوباره با گوشی خود Pair نمایید.

در این بخش قرار است به بررسی علت قطع شدن ارتباط اپل واچ با گوشی بپردازیم. قطع شدن ارتباط اپل واچ به تلفن همراه دلایل زیادی دارد. گوشی اپل از ارتباط وای فای و بلوتوث برای ارتباط با اپل واچ استفاده می نماید. به همین دلیل اگر اختلالی در این کار ایجاد شود، اتصال کاملا قطع می شود. اگر ارتباط اپل واچ با تلفن همراه قطع شد باید تنظیمات آیفون را مورد بررسی قرار دهید. اغلب اوقات علت Pair نشدن اپل واچ می تواند به تنظیمات نادرست تلفن همراه ربط داشته باشد. شما در این قسمت باید تنظیمات را چک کنید و اطمینان حاصل کنید که اپل واچ و آیفون به یکدیگر متصل هستند.

قطع شدن ارتباط اپل واچ با گوشی

آیا حالت هواپیما روی ارتباط اپل واچ تاثیر می گذارد؟

علت قطع شدن ارتباط اپل واچ با گوشی می تواند به حالت هواپیما مربوط باشد. اگر حالت هواپیما روشن باشد، همه ارتباط ها با اپل واچ متوقف می شود. برای برطرف شدن این مشکل باید صفحه نمایش اپل واچ را باز نمایید. اگر حالت هواپیما فعال باشد، دکمه هواپیما نارنجی رنگ می شود. شما باید حالت هواپیما را غیر فعال کنید تا مشکل رفع شود. حالت هواپیما اگر روشن باشد باید حتما آن را خاموش کنید.

مشکلات بلوتوث در گوشی اپل چگونه برطرف می شود؟

علت قطع شدن ارتباط اپل واچ با گوشی می تواند به مشکلات بلوتوث نیز بستگی داشته باشد. در واقع شما برای وصل کردن اپل واچ به گوشی باید بلوتوث خود را روشن کنید. اگر بلوتوث خاموش باشد، دکمه بلوتوث سفید رنگ می شود. برای اینکه فعال شود، یک بار روی آن کلیک کنید تا مجددا فعال شود. بعد از این مرحله، اپل واج شما برای چند ثانیه Pair شود. اگر فعال نشد می توانید شیوه های دیگری را امتحان نمایید.

آیا ریست کردن اپل واچ می تواند در ارتباط با تلفن همراه تاثیر بگذارد؟

بهتر است بدانید ریست کردن اپل واچ می تواند در ارتباط با تلفن همراه تاثیر بگذارد. شما باید دکمه اپل واچ را چند ثانیه نگه دارید. پس از آن دکمه پاور آف را به طرف راست کشیده و بعد از اینکه صفحه تاریک شود روی تاچ دیجیتال کلیک نمایید. در این مرحله اپل واچ روشن می شود. به یاد داشته باشید باید حتما علامت اپل روی تلفن همراه شما مشاهده شود. اگر آرم اپل روی گوشی ظاهر نشد باید چند ثانیه دیگر صبر نمایید. سپس دوباره کلیک نمایید.

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.