روشن نشدن آیفون بعد از آپدیت

روشن نشدن آیفون بعد از آپدیت
زمان تقریبی مطالعه: 3 دقیقه

به عنوان یک کاربر iPhone یا iPad که ممکن است هر سال یک به روزرسانی نرم افزار iOS را تجربه کند ، باید بدانید که با هر بار به روزرسانی نرم افزار iOS همیشه برخی مشکلات غیر منتظره iOS را به همراه دارد. مانند ، روشن نشدن آیفون بعد از آپدیت ، iPhone یا iPad به Wi-Fi متصل نمی شود ، مشکلات روشنایی ، نمی تواند iPhone/iPad را فعال کند و غیره . در این مطلب ، ما بر حل این نوع مشکلات iOS تمرکز می کنیم ، مانند این که iPhone روشن نمی شود یا روی لوگوی سفید اپل ، آرم iTunes ، صفحه سیاه برای مدت طولانی و غیره گیر کرده است و اگر iPhone روشن نمی شود چه باید بکنید و سپس در عرض چند دقیقه آن را برطرف کنید.

روشن نشدن آیفون بعد از آپدیت

معمول است که iPhone ، iPad یا iPod بعد از آپدیت روشن نمی شوند. این احتمالاً حتی پس از به روزرسانی به iOS 15 برای همه اتفاق افتاده است. پس از به روز رسانی سیستم عامل iOS ، بسیاری از مردم شکایت کردند که به روز رسانی iOS آیفون یا آیپد آنها را آزار داده است و نمی توان آن را روشن کرد.

هنگامی که در هر موقعیتی بالا گیر کرده اید ، اولین کاری که باید انجام دهید این است که روشن کنید چرا iPhone/iPad روشن نمی شود. به طور معمول ، مهم نیست که با iPhone X/8/7/6 ، iPad Air یا iPad Pro یا حتی iPhone 12/11 Xr/Xs کار می کنید ، روشن نشدن iPhone ، iPad یا iPod شما احتمالاً به دلایل زیر است:

  1. باتری iPhone/iPad تمام شده است

می دانید ، هنگامی که باتری iPhone/iPad شما تمام شد ، iDevice شما نمی تواند روشن شود. بنابراین اگر صفحه نمایش iPhone/iPad خود را برای مدت طولانی سیاه می بینید و نمی توانید آن را روشن کنید ، باید قبل از خاموش کردن آن ، به یاد بیاورید و مطمئن شوید که آیا iPhone یا iPad دارای باتری کافی است. اگر متوجه شدید iPhone/iPad شما روشن نمی شود و نمی توانید مطمئن شوید که باتری کافی دارد یا به عبارت دیگر ، اگر متوجه شدید iDevice شما روشن نمی شود ، اولین راه حلی که می توانید امتحان کنید اتصال آن به منبع قدرت است.

  1. iOS خراب است و باید آن را ریست کنید

اگر iPhone/iPad شما حتی اگر باتری کافی داشته باشد یا بعد از شارژ کامل روشن نشود ، ممکن است iOS خراب شده و باید آن را ریست کنید.

  1. سیستم عامل خراب شده است.
  2. مشکلی در سخت افزار iDevice وجود دارد

چرا بعد از بروزرسانی آیفون آنتن ندارد ؟

اگر پس از بروزرسانی با مشکل عدم سرویس در iPhone خود روبرو هستید ، باید بررسی کنید که آیا در منطقه ای با پوشش شبکه مناسب هستید. همچنین ، ممکن است لازم باشد حالت هواپیما را در iPhone خود تغییر دهید یا مجدداً راه اندازی کنید. اینها برخی از راه های رفع خطای No Service در iPhone هستند. اگر بعد از به روزرسانی iOS 14 با مشکل عدم سرویس در iPhone خود مواجه شدید ، باید بگوییم اولین نفر نیستید.

اگر اخیراً iOS را به روز کرده اید و iPhone شما به درستی کار نمی کند ، می توانید تنظیمات شبکه را در دستگاه خود بازنشانی کنید. ممکن است پس از به روزرسانی iOS ، آیفون شما دچار مشکل اتصال شده باشد. با انجام این کار داده های متناقضی که مانع عملکرد طبیعی iPhone شما می شوند پاک می شود.

لطفاً توجه داشته باشید که اگر تنظیمات شبکه را در iPhone خود بازنشانی کنید ، شبکه ها و گذرواژه های ذخیره شده Wi-Fi پاک می شود. خوشبختانه اگر Keychain خود را با iCloud همگام سازی کرده اید ، باید به طور خودکار بازیابی شوند. مطمئن شوید که اطلاعات VPN خود را در جایی ذکر کرده اید ، زیرا در این فرآیند نیز بازنشانی می شود.

در اینجا نحوه تنظیم مجدد تنظیمات شبکه در iPhone آورده شده است:

  1. به Settings > General بروید.
  2. به پایین بروید و روی Reset ضربه بزنید.
  3. اکنون ، روی Reset Network Settings ضربه بزنید.
  4. در صورت درخواست ، رمز عبور iPhone خود را وارد کنید.
  5. برای تأیید تصمیم خود روی Reset Network Settings ضربه بزنید.
مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.